EA Elektro-Automatik EL9750-05DT | Electronic load, TFT-Touch, table 750V / 5A / 400Watt, LAN, USB, analog
Manufacturer number: EL9750-05DT
EA electronic automation EL9750-05DT | Programmable electronic load from 0-750 V / 0-5 A / 400 W peak in desktop format.
Technical Data
Description
EL9750-05DT | Electronic load, TFT-Touch, table 750V / 5A / 400Watt, LAN, USB, analog