EA Elektro-Automatik EL9080-45DT | Electronic load, TFT touch, table 80V / 45A / 600W peak 500W duration, LAN, USB, analog
Manufacturer number: EL9080-45DT
EA electronic automation EL9080-45DT | Programmable electronic load from 0-80 V / 0-45 A / 600 W peak in desktop format.
Technical Data
Description
EL9080-45DT | Electronic load, TFT touch, table 80V / 45A / 600W peak 500W duration, LAN, USB, analog