EA Elektro-Automatik EL9500-16DT | Electronic load, TFT-Touch, table 500V / 16A / 600Watt, LAN, USB, analog
Manufacturer number: EL9500-16DT
EA electronic automation EL9500-16DT | Programmable electronic load from 0-500 V / 0-16A / 600 W peak in desktop format.
Technical Data
Description
EL9500-16DT | Electronic load, TFT-Touch, table 500V / 16A / 600Watt, LAN, USB, analog