EA Elektro-Automatik EL9360-10DT | Electronic load, TFT-Touch, table 360V / 10A / 450Watt, LAN, USB, analog
Manufacturer number: EL9360-10DT
EA electronic automation EL9360-10DT | Programmable electronic load from 0-360 V / 0-10 A / 450 W peak in desktop format.
Technical Data
Description
EL9360-10DT | Electronic load, TFT-Touch, table 360V / 10A / 450Watt, LAN, USB, analog