EA Elektro-Automatik EL9200-36DT | Electronic load, TFT-Touch, table 200V / 36A / 1000Watt, LAN, USB, analog
Manufacturer number: EL9200-36DT
EA electronic automation EL9200-36DT | Programmable electronic load from 0-200 V / 0-36 A / 1,000 W peak in desktop format.
Technical Data
Description
EL9200-36DT | Electronic load, TFT-Touch, table 200V / 36A / 1000Watt, LAN, USB, analog