Keysight D2000BDLB | Ultimate software bundle for InfiniiVision 2000 X series oscilloscopes
Manufacturer number: D2000BDLB
Technical Data
Description
D2000BDLB | Ultimate software bundle for InfiniiVision 2000 X series oscilloscopes
    • D2000AUTB - Automotive software bundle: Automotive trigger and analysis - CAN / LIN
    • Mask test
  • Note that hardware options such as the WaveGen and MSO channels are not included in this bundle
Alternate products
D2000AUTB
Keysight
D2000AUTB
Automotive software for oscilloscopes InfiniiVision 2000 X series
Ready to ship in 5 to 10 business days
D2000GENB
Keysight
D2000GENB
Embedded Analysis Software for InfiniiVision 2000 X Series Oscilloscopes
Recommendations
Oscilloscope, DSO, 2-channel, 70 MHz
Series
Series
DSOX2002A
Reordered - in stock. Delivery time on request
Oscilloscope, DSO, 4-channel, 70 MHz
DSOX2004A
Delivery time upon request
Oscilloscope, DSO, 2-channel, 100 MHz
Delivery time upon request
Oscilloscope, DSO, 4-channel, 100 MHz
Oscilloscope, DSO, 2-channel, 200 MHz
Oscilloscope, DSO, 4-channel, 200 MHz
2 in stock. Ready to ship in 1 business day
Oscilloscope, MSO, 2 + 8-channel, 70 MHz
MSOX2002A
Oscilloscope, MSO, 4 + 8-channel, 70 MHz
MSOX2004A
1 in stock. Ready to ship in 1 business day
Oscilloscope, MSO, 2 + 8-channel, 100 MHz
Oscilloscope, MSO, 4 + 8-channel, 100 MHz
Oscilloscope, MSO, 2 + 8-channel, 200 MHz
Oscilloscope, MSO, 4 + 8-channel, 200 MHz