Keysight D2000AUTB | Automotive software for oscilloscopes InfiniiVision 2000 X series
Manufacturer number: D2000AUTB
Technical Data
Description
D2000AUTB | Automotive software for oscilloscopes InfiniiVision 2000 X series
  • On-screen serial decoding time-correlated with the waveform of the serial data
  • Detailed pass / fail statistics from mask tests
Alternate products
D2000BDLB
Bundle
Bundle
Keysight
D2000BDLB
Ultimate software bundle for InfiniiVision 2000 X series oscilloscopes
Delivery time upon request
D2000GENB
Keysight
D2000GENB
Embedded Analysis Software for InfiniiVision 2000 X Series Oscilloscopes
Ready to ship in 5 to 10 business days
Recommendations
Oscilloscope, DSO, 2-channel, 70 MHz
Series
Series
DSOX2002A
Reordered - in stock. Delivery time on request
Oscilloscope, DSO, 4-channel, 70 MHz
DSOX2004A
Delivery time upon request
Oscilloscope, DSO, 2-channel, 100 MHz
Oscilloscope, DSO, 4-channel, 100 MHz
Oscilloscope, DSO, 2-channel, 200 MHz
Oscilloscope, DSO, 4-channel, 200 MHz
2 in stock. Ready to ship in 1 business day
Oscilloscope, MSO, 2 + 8-channel, 70 MHz
MSOX2002A
Oscilloscope, MSO, 4 + 8-channel, 70 MHz
MSOX2004A
1 in stock. Ready to ship in 1 business day
Oscilloscope, MSO, 2 + 8-channel, 100 MHz
Oscilloscope, MSO, 4 + 8-channel, 100 MHz
Oscilloscope, MSO, 2 + 8-channel, 200 MHz
Oscilloscope, MSO, 4 + 8-channel, 200 MHz