Chroma 62006P-30-80 | Power supply unit, DC, 1 channel 30V / 80A, 600W, analog, RS232, USB
Manufacturer number: 62006P-30-80
Chroma 62006P-30-80 | Programmable DC power supply, 1 channel, 600W, 0-30V, 0-80A.
Technical Data
Description
62006P-30-80 | Power supply unit, DC, 1 channel 30V / 80A, 600W, analog, RS232, USB