EA Elektro-Automatik EL9080-170B | Electronic load 19 inch, TFT 80V / 170A / 1500Watt, analog, USB
Manufacturer number: EL9080-170B
Electro-automatic EA EL9080-170B | Electronic load 0-80 V / 0-170 A / 1,200 W in a 19 inch housing with 3 U.
Technical Data
Description
EL9080-170B | Electronic load 19 inch, TFT 80V / 170A / 1500Watt, analog, USB