EA Elektro-Automatik EL9200-70B | Electronic load 19 inch, TFT 200V / 70A / 1200Watt, analog, USB
Manufacturer number: EL9200-70B
Electro-automatic EA EL9200-70B | Electronic load 0-200 V / 0-70 A / 1,200 W in a 19 inch housing with 3 U.
Technical Data
Description
EL9200-70B | Electronic load 19 inch, TFT 200V / 70A / 1200Watt, analog, USB