Cleverscope 14/100/8 LAN | LAN PC oscilloscope, CS320AE, 2 channel 100 MHz, 100 MSa / s, 14 bit
Manufacturer number: 14/100/8-LAN
Technical Data
Description
14/100/8 LAN | LAN PC oscilloscope, CS320AE, 2 channel 100 MHz, 100 MSa / s, 14 bit
CS700A
Upgrade signal generator, 10MHz sine, square, triangle
On Request
SuperSpeed isolator up to 1 kV, USB 3.0, incl. 5 V plug-in power supply (143382)
ALLDAQ
2 in stock. Ready to ship in 1 business day
USB 3.0 SuperSpeed isolator up to 1 kV, USB 3.0 (141117)
ALLDAQ
31 in stock. Ready to ship in 1 business day