Chroma 62006P-300-8 | Power supply unit, DC, 1 channel 300V / 8A, 600W, analog, RS232, USB
Manufacturer number: 62006P-300-8
Chroma 62006P-300-8 | Programmable DC power supply, 1 channel, 600W, 0-300V, 0-8A.
Technical Data
Description
62006P-300-8 | Power supply unit, DC, 1 channel 300V / 8A, 600W, analog, RS232, USB