Chroma 62024P-600-8 | Power supply unit, DC, 1 channel 600V / 8A, 2.4kW, analog, RS232, USB
Manufacturer number: 62024P-600-8
Chroma 62024P-600-8 | Programmable DC power supply, 1 channel, 2.400W, 0-600V, 0-8A.
Technical Data
Description
62024P-600-8 | Power supply unit, DC, 1 channel 600V / 8A, 2.4kW, analog, RS232, USB