EA Elektro-Automatik EL9080-340B | Electronic load 19 inch, TFT 80V / 340A / 2400Watt, analog, USB
Manufacturer number: EL9080-340B
Electro-automatic EA EL9080-340B / electronic load 0-80 V / 0-340 A / 2,400 W in a 19 inch housing with 3 U.
Technical Data
Description
EL9080-340B | Electronic load 19 inch, TFT 80V / 340A / 2400Watt, analog, USB