SEFRAM D18-MZ250 | Shunt 250 Ω, 0.1%, 0.03 A max., 4-pin for DAS1800/DAS1820
Manufacturer number: D18-MZ250
Technical Data
Description
D18-MZ250 | Shunt 250 Ω, 0.1%, 0.03 A max., 4-pin for DAS1800/DAS1820