Elettrotest TPS/M/D3000 | Power supply, AC, 1 phase with touch screen 300V / 18.7A / 3000VA / 10 - 80Hz
Manufacturer number: TPS/M/D3000
Electrotest TPS/M/D3000 | Power supply, AC, 1 phase with touch screen 300V / 18.7A / 3000VA / 10 - 80Hz.
Technical Data
Description
TPS/M/D3000 | Power supply, AC, 1 phase with touch screen 300V / 18.7A / 3000VA / 10 - 80Hz
Alternate products
Alternate products
TPS / M / 1500
Exclusive
Exclusive
Elettrotest
TPS / M / 1500
Power supply unit, AC, 1-phase 300V / 9.3A / 1500VA / 10 - 80Hz
Delivery time upon request
Elettrotest
Power supply unit, AC, 1-phase 300V / 18.7A / 3000VA / 10 - 80Hz
Delivery time upon request
Power supply unit, AC, 1-phase 300V / 38.1A / 6000VA / 10 - 80Hz
Power supply unit, AC, 1-phase 300V / 60.2A / 9000VA / 10 - 80Hz