Chroma 63206A-60-1000 | Electronic load, 19 inch, 4HE60V / 1000A / 6kW, analog, USB
Manufacturer number: 63206A-60-1000
63206A-60-1000 | Electronic load, 19 inch, 4HE60V / 1000A / 6kW, analog, USB
Technical Data
Description
Electronic load, 19 inch, 4HE60V / 1000A / 6kW, analog, USB