Keithley TRX-1100V-1 | 3-slot 1100V Triax Cable: 1M
Manufacturer number: TRX-1100V-1
Technical Data
Description
TRX-1100V-1 | 3-slot 1100V Triax Cable: 1M
Accessoires
2470
Keithley
2470
Source meter, SMU, 200 mV - 1,000 V, 10 nA - 1 A, 20W