Manufacturer number: P01102149
Technical Data
Description
P01102149 | Reeling box cable winder with magnet, for measuring and connecting cables MiniFlex
Accessoires
P01160658
Chauvin Arnoux
P01160658
CA 8345 power and power quality analyzer with power supply / charger PA32ER 1000V
Delivery time upon request
Chauvin Arnoux
CA 8345 power and power quality analyzer with power supply / charger PA40W-2
Ready to ship in 5 to 10 business days
Recommendations
Mains adapter for Miniflex MA200 current transformers
Delivery time upon request
Miniflex MA193 - 350mm (diameter 100mm) IP 67 for PEL 105
1 in stock. Ready to ship in 1 business day