Chroma 62150H-450 | Power supply unit, DC, 1 channel 450V / 34A, 15kW
Manufacturer number: 62150H-450
Chroma 62150H-450 | Programmable DC power supply 3U, 15,000W, 0-450V, 0-34A.
Technical Data
Description
62150H-450 | Power supply unit, DC, 1 channel 450V / 34A, 15kW