Chroma 62100H-40 | Power supply unit, DC, 1 channel, 40 V / 250 A, 10 kW
Manufacturer number: 62100H-40
Chroma 62100H-40 | Programmable DC power supply 3U, 10,000W, 0-40V, 0-250A.
Technical Data
Description
62100H-40 | Power supply unit, DC, 1 channel, 40 V / 250 A, 10 kW