Chroma 62150H-40 | Power supply unit, DC, 1 channel 40V / 375A, 15kW
Manufacturer number: 62150H-40
Chroma 62150H-40 | Programmable DC power supply 3U, 0-40V, 0-375A, 15kW.
Technical Data
Description
62150H-40 | Power supply unit, DC, 1 channel 40V / 375A, 15kW