Chroma 62012P-40-120 | Power supply unit, DC, 1 channel 40V / 120A, 1.2kW, analog, RS232, USB
Manufacturer number: 62012P-40-120
Chroma 62012P-40-120 | Programmable DC power supply, 1 channel, 1.200W, 0-40V, 0-120A.
Technical Data
Description
62012P-40-120 | Power supply unit, DC, 1 channel 40V / 120A, 1.2kW, analog, RS232, USB