Chroma 62100H-600 | Power supply unit, DC, 1 channel, 600 V / 17 A, 10 kW
Manufacturer number: 62100H-600
Chroma 62100H-600 | Programmable DC power supply 3U, 10,000W, 0-600V, 0-17A.
Technical Data
Description
62100H-600 | Power supply unit, DC, 1 channel, 600 V / 17 A, 10 kW