EA Elektro-Automatik EL9080-60DT | Electronic load, TFT-Touch, table 80V / 60A / 1200Watt, LAN, USB, analog
Manufacturer number: EL9080-60DT
EA electronic automation EL9080-60DT | Programmable electronic load from 0-80 V / 0-60 A / 800W or 1200 W peak in desktop format.
Technical Data
Description
EL9080-60DT | Electronic load, TFT-Touch, table 80V / 60A / 1200Watt, LAN, USB, analog