EA Elektro-Automatik EL9500-08DT | Electronic load, TFT-Touch, table 500V / 8A / 400Watt, LAN, USB, analog
Manufacturer number: EL9500-08DT
EA electronic automation EL9500-08DT | Programmable electronic load from 0-500 V / 0-8 A / 400 W peak in desktop format.
Technical Data
Description
EL9500-08DT | Electronic load, TFT-Touch, table 500V / 8A / 400Watt, LAN, USB, analog