EA Elektro-Automatik EL9360-20DT | Electronic load, TFT-Touch, table 360V / 20A / 900Watt, LAN, USB, analog
Manufacturer number: EL9360-20DT
EA electronic automation EL9360-20DT | Programmable electronic load from 0-360 V / 0-20 A / 900 W peak in desktop format.
Technical Data
Description
EL9360-20DT | Electronic load, TFT-Touch, table 360V / 20A / 900Watt, LAN, USB, analog