EA Elektro-Automatik EL9750-10DT | Electronic load, TFT-Touch, table 750V / 10A / 600Watt, LAN, USB, analog
Manufacturer number: EL9750-10DT
EA electronic automation EL9750-10DT | Programmable electronic load from 0-750 V / 0-10 A / 600 W peak in desktop format.
Technical Data
Description
EL9750-10DT | Electronic load, TFT-Touch, table 750V / 10A / 600Watt, LAN, USB, analog