EA Elektro-Automatik EL9200-18DT | Electronic load, TFT touch, table 200V / 18A / 500Watt, LAN, USB, analog
Manufacturer number: EL9200-18DT
EA electronic automation EL9200-18DT | Programmable electronic load from 0-200 V / 0-18 A / 500 W peak in desktop format.
Technical Data
Description
EL9200-18DT | Electronic load, TFT touch, table 200V / 18A / 500Watt, LAN, USB, analog