GW Instek AEL-5003-350-28 | Electronic load AC DC, 350 V, 28 A, 2800 W, AEL-5000 series
Manufacturer number: AEL-5003-350-28
Technical Data
Description
AEL-5003-350-28 | Electronic load AC DC, 350 V, 28 A, 2800 W, AEL-5000 series