GW Instek AEL-5006-350-56 | Electronic load AC DC, 350 V, 56 A, 5600 W, AEL-5000 series
Manufacturer number: AEL-5006-350-56
Technical Data
Description
AEL-5006-350-56 | Electronic load AC DC, 350 V, 56 A, 5600 W, AEL-5000 series