GW Instek AEL-5004-480-28 | Electronic load AC DC, 480 V, 28 A, 3750 W, AEL-5000 series
Manufacturer number: AEL-5004-480-28
Technical Data
Description
AEL-5004-480-28 | Electronic load AC DC, 480 V, 28 A, 3750 W, AEL-5000 series