GW Instek AEL-5008-425-75 | Electronic load AC DC, 425 V, 75 A, 7500 W, AEL-5000 series
Manufacturer number: AEL-5008-425-75
Technical Data
Description
AEL-5008-425-75 | Electronic load AC DC, 425 V, 75 A, 7500 W, AEL-5000 series