Chroma 62150H-600 | Power supply unit, DC, 1 channel 600V / 25A, 15kW
Manufacturer number: 62150H-600
Chroma 62150H-600 | Programmable DC power supply 3U, 15,000W, 0-600V, 0-25A.
Technical Data
Description
62150H-600 | Power supply unit, DC, 1 channel 600V / 25A, 15kW