Technical Data
Description
FLUKE-87-5/E2K/EUR | Combo Kit incl. 87V Multimeter, C35 Carrying Case and TPAK Magnetic Holder
This promotional bundle consists of the 87V digital true effective handheld multimeter, the C35 padded carrying case and the TPAK magnetic holder.
Alternate products
Alternate products
87V
FLUKE
87V
Multimeter, hand 4.5 digits, TRMS, temperature sensor 80BK
21 in stock. Ready to ship in 1 business day
C35
FLUKE
C35
Protective bag for Fluke multimeters
Delivery time upon request
TPAK
TPAK
Mounting kit for Fluke multimeters
5 in stock. Ready to ship in 1 business day