EA Elektro-Automatik PSI9200-04DT | DC power supply, 320 W, 200 V / 4 A, integr. ARB
Manufacturer number: PSI9200-04DT
EA Elektro-Automatik PSI9200-04DT | 1-channel laboratory power supply (tabletop device) with an output of 200 V DC / max. 4 A / max. 320 W with built-in function generator, USB, LAN, analog interfaces.
Technical Data
Description
PSI9200-04DT | DC power supply, 320 W, 200 V / 4 A, integr. ARB