Chroma 62024P-40-120 | Power supply unit, DC, 1 channel 40V / 120A, 2.4kW, analog, RS232, USB
Manufacturer number: 62024P-40-120
Chroma 62024P-40-120 | Programmable DC power supply, 1 channel, 2.400W, 0-40V, 0-120A.
Technical Data
Description
62024P-40-120 | Power supply unit, DC, 1 channel 40V / 120A, 2.4kW, analog, RS232, USB