TDK-Lambda GEN100-33-LAN-1P | Power supply unit, DC, 1 channel, 2 U, 100V / 33A, 3300W, LAN, RS232, RS485, analog
Manufacturer number: GEN100-33-LAN-1P
1-channel power supply GEN100-33-LAN-1P from TDK-Lambda with an output 0 .. 100V DC / 0-33A in a 19 inch housing with 2 U, incl. LAN interface.
Technical Data
Description
GEN100-33-LAN-1P | Power supply unit, DC, 1 channel, 2 U, 100V / 33A, 3300W, LAN, RS232, RS485, analog