TDK-Lambda GEN10-330-1P | Power supply unit, DC, 1 channel, 2 U, 10V / 330A, 3300W, RS232, RS485, analog
Manufacturer number: GEN10-330-1P
1-channel power supply GEN10-330-1P from TDK-Lambda with an output 0 .. 10V DC / 0-330A in a 19 inch housing with 2 U.
Technical Data
Description
GEN10-330-1P | Power supply unit, DC, 1 channel, 2 U, 10V / 330A, 3300W, RS232, RS485, analog