EA Elektro-Automatik EL9200-210B | Electronic load 19 inch, TFT, 3U 200V / 210A 6000W peak, 4500W duration, analog, USB
Manufacturer number: EL9200-210B
Electro-automatic EA EL9200-210B | Electronic load 0-200 V / 0-210 A / 4,500 W in a 19 inch housing with 3 U.
Technical Data
Description
EL9200-210B | Electronic load 19 inch, TFT, 3U 200V / 210A 6000W peak, 4500W duration, analog, USB
Accessoires
EA-IF-AB-CAN
EA Elektro-Automatik
EA-IF-AB-CAN
CAN interface CAN standard 2.0A and 2.0B for ELR / PSI / PSE / PSB9000 & EL9000B series
12 in stock. Ready to ship in 1 business day
EA-IF-AB-CANO
EA Elektro-Automatik
EA-IF-AB-CANO
1 in stock. Ready to ship in 1 business day